KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14203512
nr 1420 3512
Hulda Hasselroth, tillskriven. Hästar. 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 60x73 cm, yttermått inklusive ram: 88x100 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:08:32
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)